Agro Wanicki - sklep online

Wanicki Serwis Sp. Z o.o.

Janówek 27A
05-600 Grójec
tel. 697-690-162
email: agro.czesci@wanicki.pl

Internetowy sklep z częściami zamiennymi do maszyn rolniczych stanowi uzupełnienie oferty Agro Wanicki. Czy poszukujesz części zamiennych do ciągników rolniczych czy kombajnów, znajdziesz je pod adresem www.czesci.wanicki.pl. Zapewniamy oryginalne części zamienne do modeli John Deere, Great Plains i New Holland oraz do większości pozostałych marek. Dysponujemy obszernym zasobem części do ładowarek ze szczególnym uwzględnieniem ładowarek Manitou

Długoletnie doświadczenie oraz ustabilizowana pozycja na rynku umożliwiają nam na współpracę  z producentami oraz bezpośrednimi importerami części. Pozwala nam to negocjowanie odpowiednio niskich ceny, by efekcie zapewnić naszym klientom optymalną obsługę.
Oferowane przez nas części do maszyn rolniczych spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa oraz normy obowiązujące w Unii Europejskiej.

Zakupione przez Państwa produkty pakujemy w sposób zapewniający bezpieczny transport oraz uniknięcie jakichkolwiek uszkodzeń. Zamówienia na terenie kraju realizujemy w ciągu  24h.

Szczególną wagę przywiązujemy do jakości obsługi klienta. Dedykowany zespół pracowników sklepu z częściami rolniczymi czuwa nad logistyką, czasem dostawy a także służy pomocą w doborze najlepszej oferty.
Nie boimy się wyzwań; rzadkie lub trudno dostępne części są dla nas bodźcem do zwiększenia starań w celu sprostania wymaganiom klienta.

Nasi specjaliści dostępni są zarówno w naszych placówkach jak i telefonicznie oraz drogą mailową. Wystarczy, że znasz: NR VIN, MODEL, ROCZNIK LUB NR CZĘŚCI, a my pomożemy Ci ustalić, jakiej części potrzebujesz.

 

 

 

Design by KMprojekt.pl